Strony

poniedziałek, 19 marca 2012

TAG: 7 grzechów głównych

Hej dziewczyny postanowiłam u siebie zrobić tag 7 grzechów głównych. Do zabawy zachęciła mnie Maus z bloga co sroce w oko wpadnie tagując dziewczyny, które jeszcze nie zrobiły u siebie tego tagu.:)


Zasady:

1. Odpowiedz na 7 pytań.
2. Utwórz osobny wpis na blogu z informacją kto cię otagował.
3. Przekaż zabawę i zasady pięciu innym blogerkom.Żródło

1. Chciwość: Najdroższy kosmetyk, jaki kupiłaś. Najtańszy kosmetyk, jaki posiadasz.


Najdroższym kosmetykiem (a raczej pefumami ) który posiadam są perfumy Puma Jamaica 2. Myślę, że krem BB ze Skin 79 Super+ Hot Pink jest drugim co do ceny najdroższym kosmetykiem.
A co do najtańszego jaki mam w swoim zbiorze to myślę, ze będzie to kredka do oczu z Essence i inne takie rzeczy z tej firmy.


2.Gniew: Których kosmetyków nienawidzisz, a które uwielbiasz?
Jaki kosmetyk był najtrudniejszy do zdobycia?Powiem krótko nienawidzę kosmetyków, które się u mnie nie sprawdzają i za ciemnych podkładów do mojej jasnej karnacji, które niby sa przeznaczone dla bladolicych.

Uwielbiam natomiast rozświetlacze i szminki.

Hmmm... najtrudniejsza do zdobycia była Paletka LE Catrice The Berlin Collection.


3. Obżarstwo: Jakie produkty kosmetyczne są według Ciebie najpyszniejsze?

Ciężko w sumie powiedzieć, bo nie mam jakiś szczególnych upodobań i bez różnicy jest dla mnie to jak kosmetyk pachnie (oczywiście wszystko w granicach rozsądku:) ) dlatego nie mam takich produktów , które mogłabym tu wpisać.


4.Lenistwo: Których produktów nie używasz z lenistwa?

Tu nie będę oryginalna i powiem, że głownie są to balsamy lub masła do ciała. Nie lubię się nimi smarować, ale też mam ogromnego lenia i nie chce mi się ich używać nawet jeśli wiem, że muszę.


5. Duma: Które kosmetyki dają Ci najwięcej pewności siebie?

Myślę, że na pierwszym miejscu jest to dobrze dobrany podkład, który daje wrażenie pięknej nagiej skóry. Zaliczę tu także antyperspirant, tusz, perfumy no i błyszczyk. Głównie jednak podkład sprawia, że czuję się pewnie.


6. Pożądanie: Jakie atrybuty uważasz za najatrakcyjniejsze u płci przeciwnej?

Poczucie humoru jest u mnie na pierwszym miejscu a także kultura osobista.


7. Zazdrość: Jakie kosmetyki najbardziej lubisz dostawać w formie prezentów?

Najbardziej lubię dostawać to co sama wskażę i co potrzebuję mieć, jednak miłe niespodzianki też lubię. Tak konkretnie to lubię perfumy. 


No i to już chyba wszystko jeśli chodzi o moje kosmetyczne grzechy:D.


Taguję wszystkie dziewczyny, które jeszcze tego taga nie zrobiły a chcą zrobić.
Pozdrawiam,

3 komentarze:

Nie bój się zostawić u mnie swój komentarz. Cenię wszystkie opinie, które pojawiają się na moim blogu. Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga czy " obserwujemy". Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)